WIZUALIZACJE
3D

Potrzebujesz przenieść swój projekt, przedmiot lub budynek do świata wirtualnego? Z przyjemnością pomożemy! Pracownia OCH I ArCH specjalizuje się w wykonywaniu realistycznych wizualizacji 3D. Zwizualizujemy każde zlecenie- od wizytówki po mieszkanie. Wizualizacje 3D to doskonały sposób na profesjonalną prezentację wszelkiego rodzaju produktów np. mebli, wnętrza czy też elewacji.  A może chcesz zmienić swój salon, łazienkę, bądź pragniesz zobaczyć wnętrze swojego przyszłego domu, który jest jeszcze w stanie surowym? Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne,  które pragną  uzyskać foto realistyczne wizualizacje 3D. Jesteśmy od tego, aby spełnić Twoje marzenie o nowym domu, wnętrzu czy też elewacji. Przeniesiemy do świata wirtualnego powierzone Nam koncepcje lub już istniejące produkty. i dowolnie poprawimy  je  pod kątem  kolorystycznym, zmienimy  materiał z jakiego został  wykonany czy też opracujemy nowy, lepszy kształt.  Finalnie oferujemy foto realistyczne wizualizacje w ustalonej ilości ujęć i wariantów. Dzięki zastosowaniu techniki modelowania 3D można idealnie odzwierciedlić  niemalże każdy przedmiot. Wizualizacje 3D osiedli lub pojedynczych budynków pozwalają pokazać klientowi walory inwestycji. W wygodny i bardzo efektywny sposób pomagają zaprezentować rozmieszczenie budynków oraz ich skalę. 

Wiemy jak tworzyć wizualizacje 3D, grafiki i animacje, aby spełniały swoją funkcje. Nasze prace nie tylko prezentują najwyższy poziom realizacji, ale również oferują indywidualne rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele można osiągnąć, dzięki doskonałej wizualizacji. Wykonujemy wizualizacje 3D na potrzeby reklam, katalogów, prezentacji, ale również na potrzeby klientów indywidualnych. Wizualizacje 3D doskonale pokazują działanie oraz możliwości koncepcyjnego modelu, dlatego ich użycie podczas spotkania z klientem lub inwestorem z pewnością zostanie zapamiętane na długo. Ten nowoczesny i innowacyjny sposób doskonale nadaje się do prezentowania naszego pomysłu. Wizualizacje 3D przygotowujemy według  koncepcji klientów lub dostarczonego nam planu i informacji.

WIZUALIZACJE
3D

Jeśli klasyczna wersja wizualizacji Ci nie wystarcza i chcesz udać się w wyjątkowy spacer po Twoim przyszłym domu lub firmie, zapraszamy do skorzystania ze spaceru 3D. Spacer 3D jest to realistyczny film w formie wizualizacji, trwający przeważnie kilkadziesiąt sekund. Podczas tej nie długiej, lecz bardzo szczegółowej prezentacji jesteśmy w stanie obejrzeć model z perspektywy człowieka bądź  z lotu ptaka. Wirtualny spacer  to w pełni realistyczny, interaktywny obraz 3D dowolnego wnętrza. Intuicyjna nawigacja, która pozwala dosłownie przenieść się do oglądanego obiektu i poznać rozkład pomieszczeń bez wychodzenia z domu. Wirtualne wycieczki 3D umożliwiają pełne odzwierciedlenie  każdego istniejącego wnętrza

Udaj się z nami w realistyczny spacer!

SPACERY
3D

Ceny obejmujące tę kategorię, ustalane są indywidualnie, dlatego też prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Ustalimy cenę, która dla obu stron będzie zadowalająca.